Dania gotowe

Wyroby garmażeryjne w postaci mięsnych dań gotowych pozwalają na oszczędność czasu potrzebnego na przygotowanie pożywnego, ciepłego posiłku. Podobnie jak parówki z szynki i serdelki, gotowe produkty masarskie mają podany na opakowaniu skład oraz sposób podgrzania posiłku. Uniwersalność dań gotowych pozwala na obróbkę termiczną w kuchence mikrofalowej, na kuchence i w piekarniku. – jedynie flaki w pomidorach powinno się przegotować. Przygotowane wykwintne kotlety, pyszne medaliony czy aromatyczną golonkę z pieca można wykorzystać jako półprodukt do obiadu lub kolacji, albo zabrać ze sobą do pracy. Aby posiłek był zbilansowany, warto dodać do niego świeże warzywa lub chrupiące surówki. Wszystkie mięsne dania gotowe pochodzą od sprawdzonych producentów.

Hurtownia wyrobów garmażeryjnych

Jesteśmy hurtownią wyrobów garmażeryjnych. Oferujemy tanie produkty garmażeryjne, które wykonane są ze składników najwyższej jakości; długo zachowują świeżość oraz doskonały smak. W procesie produkcji i transportu naszych półproduktów usilnie dbamy o to, by zachować higienę. Zabiegamy o to, by nasze wyroby garmażeryjne były wytwarzane, transportowane oraz przechowywane w sterylnych warunkach – dzięki temu mają one wysoką jakość oraz można je bezpiecznie spożywać. Sprzedajemy półprodukty z małą ilością konserwantów, przez co nie mają one niekorzystnego wpływu na zdrowie. Mamy szeroką ofertę wyrobów garmażeryjnych!

Produkty masarskie wysokiej jakości

Sprzedajemy wysokojakościowe produkty masarskie w postaci dań gotowych. W ofercie mamy kotlety, medaliony, flaki i zupy. Sprzedajemy też inne produkty masarskie, takie jak:

  •  - Metki kaszubskie i cebulowe;
  •  - Wędliny wieprzowe i drobiowe;
  •  - Szynki z piersi indyka;
  •  - Pasztety;
  •  - Parówki cienkie;
  •  - Kaszanki;
  •  - Kiełbasy cienkie i grube;
  •  - Serdelki.

Mamy wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu produktów masarskich. Możesz mieć pewność, że u nas kupisz smakowite wyroby, dzięki którym stworzysz wyjątkowe dania bądź przekąski. Oferujemy też zdrowe, mięsne dania gotowe, które są szybkie w przygotowaniu.

Dla kogo są nasze gotowe wyroby garmażeryjne?

Nasze gotowe dania garmażeryjne są dobre dla każdego, kto gustuje w wyrobach mięsnych. Jako hurtownia wyrobów garmażeryjnych staramy się trafić w gusta naszych klientów i oferujemy produkty masarskie najwyższej jakości. Gotowe dania to dobre rozwiązanie dla każdego, kto chce zaoszczędzić na czasie bądź wyrusza w dłuższą podróż i potrzebuje zabrać ze sobą smaczny, pożywny posiłek. Z naszych produktów skorzystają klienci, którzy dopiero uczą się kulinarnej sztuki (do każdego dania gotowego dołączamy szczegółową instrukcję) oraz ci, którzy mają wprawę w gotowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wróć do strony startowej

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło