Metki kaszubskie

Metki kaszubskie wykonane są z drobno mielonego mięsa wieprzowego. Jest to półsurowe, odpowiednio doprawione mięso. Dzięki odpowiedniej mieszance przypraw metka kaszubska ma niepowtarzalny smak i aromat, który zaskarbił sobie fanów na przestrzeni lat. Sprzedajemy metki kaszubskie w niejadalnych osłonkach, które ułatwiają aplikację zawartości metki na chleb. Metki kaszubskie w naszej ofercie są odpowiednio wędzone, co podkreśla ich smak oraz sprawia, że dłużej zachowują wysoką jakość.

Metki kaszubskie doskonale sprawdzą się jako smarowidło na chleb bądź dodatek do takich przekąsek jak krakersy. To prawdziwy rarytas dla wszystkich miłośników półsurowych produktów masarskich. Jako hurtownia wyrobów garmażeryjnych zaopatrujemy swoich klientów, detalicznych i nie tylko, w szeroko lubiane wyroby mięsne, po które sięgnie prawie każdy konsument. Wszystkie metki kaszubskie i cebulowe wytwarzamy oraz pakujemy w sterylnych warunkach. Dodatkowo transportujemy je ze specjalistycznym wkładem chłodzącym co pozwala na zachowanie świeżości produktu nawet podczas długiego transportu.

Metki cebulowe

Metka cebulowa, podobnie jak popularna metka kaszubska, jest półsurowym produktem wykonanym z drobno zmielonego mięsa wieprzowego. Wyróżnia ją charakterystyczna mieszanka przypraw, złożona przede wszystkim z cebuli oraz pieprzu, która nadaje jej rozpoznawalnego, intensywnego, cebulowego smaku. W procesie produkcji metek cebulowych i kaszubskich dbamy o zasady bezpieczeństwa i higienę, co ma szczególne znaczenie podczas wytwarzania produktów półsurowych. Używamy do tego wieprzowiny najwyższej jakości.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wróć do strony startowej

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło