Wędliny drobiowe

Wędliny drobiowe są chętnie wybierane przez klientów ceniących delikatne, soczyste wędliny o niemal niewyczuwalnym aromacie. Najpopularniejszym rodzajem produktów masarskich powstających z kurcząt jest szynka z piersi indyka – z uwagi na bezpieczny skład podawana jest osobom będącym na diecie oraz dzieciom. Najmłodsi z apetytem zjadają także medaliony z mięsem drobiowym znajdujące się w naszej ofercie gotowych produktów masarskich. Wędliny drobiowe gotowane, parzone i niewędzone wyrabiane są na podstawie tradycyjnych, polskich receptur, przez co zawsze smakują tak samo pysznie. Można spożywać ja na zimno i po podgrzaniu. Sprzedaż hurtowa wędlin z drobiu obejmuje produkty paczkowane, przygotowane w firmowych blokach ułatwiających porcjowanie i krojenie.

Wędliny drobiowe w naszej ofercie są pakowane i transportowane w bezpieczny sposób. Każda paczka wędlin drobiowych oraz innych wyrobów masarskich posiada specjalny wkład chłodzący. Dzięki temu wędliny drobiowe zachowują świeżość przez długi czas i nie ulegają procesowi psucia podczas transportu. Nasze wędliny nadają się od razu do spożycia po odpakowaniu – można jest wykorzystać jako dodatek do kanapek bądź składnik ciepłych posiłków w porze obiadu lub kolacji. Wszystkie wędliny wykonujemy z najwyższej jakości mięsa drobiowego. Nie dodajemy konserwantów i wzmacniaczy smaku, dzięki nasze wędliny są zdrowe.

Kurczaki gotowane

Oferujemy smakowite kurczaki gotowane. Kurczaki gotowane to dobry pomysł na proste danie gotowe. Można ich również używać jako półprodukt niezbędny do przygotowania bardziej rozbudowanych posiłków bogatych w składniki odżywcze. Dodatkowo, mięso z kurczaka gotowanego to apetyczny dodatek do kanapek – miłośnicy produktów masarskich chętnie sięgną po nasze kurczaki gotowane! Sprzedajemy kurczaki pakowane w bezpiecznych warunkach, bez dodatkowych przypraw i marynat. To daje pełną dowolność w przygotowaniu posiłku – kup naszego kurczaka i przygotuj smaczny posiłek według swoich upodobań!

Szynki z piersi indyka

Szynki z piersi indyka wytwarzane są czystego, wysokojakościowego mięsa, tak samo jak nasze wędliny wieprzowe. Ze względu na swój delikatny smak oraz dobry skład, szynki z piersi indyka są dobre dla dzieci. Sprzedajemy szynki pozbawione konserwantów, barwników czy wzmacniaczy smaku. Z tego powodu nasze wędliny polecane są też wszystkim osobom na diecie, z problemami gastrycznymi czy chorobami układu pokarmowego. Dbamy o to, by nasze wędliny były zdrowe i by każda osoba mogła po nie spokojnie sięgnąć. Jeśli jesteś rodzicem dbającym o zdrowie swoich dzieci, sięgnij po nasze szynki z piersi indyka!

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wróć do strony startowej

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło