Wędliny wieprzowe

Wędliny wieprzowe powstają z najlepszej jakości mięsa czerwonego. Wyróżniają się wyjątkowym smakiem i soczystością. Aromatyczne wędzonki przygotowywane są tradycyjnie na różnych rodzajach drewna, dzięki czemu wędlina zyskuje nie tylko wyborny zapach, ale i wyjątkowy smak. W odróżnieniu od wędlin powstających z mięsa drobiowego, na przykład szynki z piersi indyka, produkty masarskie z wieprzowiny mogą przechodzić proces dojrzewania i suszenia, który uszlachetnia i rozwija ich smak. Marynaty wyrobów mięsnych z wieprzowiny wzbogacone są często przyprawami, ziołami oraz warzywami. Szynki i ogonówki będą pysznie smakować podawane na zimno – zarówno położone na kanapce, jak i serwowane na desce mięs. Wędliny wieprzowe sprzedawane są w odważonych paczkach, a bezpieczne zapakowanie gwarantuje specjalny wkład chłodzący.

Wędliny wieprzowe w naszej ofercie pozbawione są zbędnych dodatków, konserwantów, spulchniaczy i wzmacniaczy smaku. Wytwarzamy je z najwyższej jakości mięsa; nie ma potrzeby sztucznie wzmacniać smaku naszych wędlin czy poprawiać ich jakości. Mamy wieloletnie doświadczenie w wędzeniu wędlin wieprzowych; dzięki wędzeniu wędliny te na długo zachowują świeżość oraz doskonały smak. Cały proces wędzenia przeprowadzamy w bezpiecznych warunkach. Sięgnij po nasze wędliny wieprzowe oraz inne produkty masarskie, jeśli chcesz wzbogacić swój jadłospis, cenisz wysoką jakość jedzenia oraz doskonały smak!

Szynki wieprzowe hurt

Jako hurtownia wyrobów garmażeryjnych sprzedajemy szynki wieprzowe hurtem. Rozwozimy je na terenie całego kraju – zaopatrujemy firmy cateringowe, małe i duże sklepy spożywcze, supermarkety, hotele, restauracje i inne placówki publiczne w szynki wieprzowe najwyższej jakości. Dzięki nam sięgniesz po dobre wędliny, gdy wybierzesz się do supermarketu lub lokalnego sklepu. Możesz też liczyć na smaczne posiłki czy przekąski w wybranym przez Ciebie hotelu czy korzystając z usług firmy cateringowej. Zakupisz wędliny wieprzowe w naszym sklepie internetowym, skąd trafią szybko wprost do Twojej kuchni!

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wróć do strony startowej

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło