Wyroby bez glutenu

Mięso bezglutenowe i produkty masarskie: parówki, szynki i cienkie kiełbasy są skierowane do osób, które wykluczają ze swojego jadłospisu gluten. Aby zapewnić im brak kontaktu z wyrobami mięsnymi zawierającymi gluten, produkty bezglutenowe dostępne są wyłącznie w odważonych, hermetycznie zamkniętych opakowaniach. Oferta została przygotowana tak, aby zapewnić różnorodność – dużą popularnością cieszą się kiełbasy swojskie plastrowane. Pyszne, kruche i aromatyczne szynki zachwycają smakiem i aromatem – powstają z wyselekcjonowanych mięs bezglutenowych, a przyprawy używane do marynat również są bezpieczne i pozbawione dodatku glutenu (certyfikat przekreślonego kłosa). Osoby niebędące na diecie bezglutenowej nie odczują różnicy w smaku poszczególnych produktów.

Mięso bezglutenowe

Oferujemy mięso bezglutenowe. Parówki, szynki i kiełbasy w naszej ofercie pakowane są w sterylnych warunkach. Przeważnie sprzedajemy mięso bezglutenowe bez dodatku przypraw, marynat czy innych dodatków, które zawierają gluten. Jeśli decydujemy się na doprawienie sprzedawanych mięs, robimy to za pomocą bezpiecznych, bezglutenowych produktów. W naszej firmie dbamy o to, by każdy znalazł w naszej ofercie coś pysznego – wszystkie osoby niespożywające glutenu z łatwością zakupią u nas smaczne, wysokojakościowe wyroby mięsne, w tym szynki z piersi indyka, za pomocą których przygotują smakowite dania bądź przystawki.

Gdzie można wykorzystać mięso bezglutenowe?

Mięso bezglutenowe, tak samo jak wyroby mięsne zawierające gluten, doskonale nadają się do stworzenia apetycznych dań na śniadanie, obiad czy kolację. Nasze kiełbasy to dobre rozwiązanie na rodzinnego grilla (z zachowaniem środków ostrożności); parówki sprawdzą się w porze śniadaniowej, zaś różnorodne wędliny drobiowe, wieprzowe i z indyka będą dobrze smakować na kanapce bądź osobno jako gustowna przekąska. Nasze bezglutenowe wyroby mięsne mają doskonały smak, podobnie jak produkty masarskie zawierające gluten. Osoby z alergią na gluten mogą spokojnie robić zakupy w naszym sklepie!

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wróć do strony startowej

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło